Koncerty Koncerty

Koncert Chóru „Cantores Colabregae”

  • Data rozpoczęcia:
    29 STYCZNIA 19:00
  • Data zakończenia:
    29 STYCZNIA 22:00

Zapraszamy 29.01.2022 r. o godzinie 19.00 do Regionalnego Centrum Kultury na koncert dawno już nie słyszanego w Kołobrzegu chóru „Cantores Colabregae” pod batutą Danuty Piotrowskiej, który odbędzie się na sali widowiskowej RCK.

Chór „Cantores Colabregae” minionej jesieni osiągnął prawdziwy sukces zdobywając GRAND PRIX VII Międzynarodowych Muzycznych Zmagań Seniorów w Szczecinie, organizowanych przez Fundację Morze Kultury. A to tylko jeden z wielu laurów.

Już wcześniej uhonorowany w poprzednich edycjach festiwalu chór „Cantores Colabregae”, zdobył tym razem również I miejsce w kategorii chóry mieszane oraz nagrodę specjalną za najlepsze wykonanie utworu zagranicznego kompozytora. Sukces dobrze wróży chórowi po nieplanowanej przerwie związanej z pandemią oraz zmianą dyrygenta, po śmierci nieodżałowanej profesor Walerii Żuławnik.

Dzieło pielęgnowane przez nią przez wiele lat obecnie kontynuuje z zapałem i sercem Danuta Piotrowska. Co nowego u „Cantores Colabregae i jak miewa się chór w tych niełatwych czasach będzie można przekonać się podczas koncertu w ostatnią styczniową sobotę, 29.01.2022 r. o godzinie 19.00 w Regionalnym Centrum Kultury.

Bilety w cenie 15 zł (normalne, w dniu koncertu), 10 zł (ulgowe / Karta Mieszkańca: do 28.01) do nabycia w kasie RCK.

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x