Jarmark Bożonarodzeniowy

Idą święta! 
Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy 

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy, Dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory...”. 

Kołobrzeski Jarmark Bożonarodzeniowy na stałe wpisał się już w koloryt naszego miasta. W tym roku zapraszamy na Skwer Pionierów, który na okres świąt zmieni się w centralny plac wydarzeń i wprowadzi mieszkańców oraz turystów w magiczny nastrój.   

Jak na stolicę Bałtyku przystało, Kołobrzeg zachwyca nie tylko jakością, ale także różnorodnością wystawców i wydarzeń towarzyszących. Kupcy oferować będą najróżniejsze ozdoby, pamiątki i prezenty, nie zabraknie również przysmaków kulinarnych. Dodatkowo, co najistotniejsze wszystkie dzieci będą mogły spotkać się ze Świętym Mikołajem w jego domku, skorzystają z karuzeli i dodatkowych animacji. Świąteczne biesiadowanie wypełnią kolędy i iluminacje, a zapach choinek poczujemy w każdym zakątku miasta. 

Zapraszamy do wspólnego świętowania w dniach od 9 do 23 grudnia. 

Organizatorem i wykonawcą Jarmarku jest Regionalne Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu przy współpracy z rękodzielnikami.

Jarmark zostanie przygotowany zgodnie ze strategią Miasta Kołobrzeg RE:GENERACJA. Dominować będą naturalne produkty, nawiązujące do najlepszych polskich tradycji, naszej kultury i rękodzieła.

Do zobaczenia na kołobrzeskim Jarmarku 2021!

RODO
Zmiany w przepisach dotyczących ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy poinformowac o przetwarzaniu Twoich danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało.
Dowiedz się więcej
ZAMKNIJ x